Strona główna Strona główna Mapa serwisu Mapa serwisu
Logo Metal - Świat - automatyka, bramy, szlabany Szlabany i automatyka bram z Metal-Świat, działamy w miastach Włocławek, Toruń, Bydgoszcz
Automatyka
Bramy
Kraty, bramy, ogrodzenia
Automatyka posesji prywatnych
Siłowniki do bram skrzydłowych Siłowniki do bram przesuwnych
Siłowniki do bram garażowych            
Siłowniki do bram skrzydłowych
Siłowniki do bram skrzydłowych oferowane są w wielu wersjach i z różnymi opcjami w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Mogą być stosowane nawet do bram o długości skrzydła do 5 m. Zostały zaprojektowane z myślą o różnorodnych wymaganiach instalacyjnych, począwszy od prostych siłowników liniowych, poprzez całkowicie niewidoczne siłowniki podziemne aż do siłowników z ramieniem łamanym przeznaczonych do bram skrzydłowych osadzonych na grubych słupach.
Siłowniki do bram przesuwnych
Siłowniki do bram przesuwnych to seria automatów przystosowa- nych do różnorodnych wymogów instalacji, funkcjonalności i bezpieczeństwa przejazdów wszystkich typów bram o masie od 200 do 800 kg. Występują od wersji najprostszej standardowej , poprzez wersje 24V do intensywnej pracy i z możliwością zasilania awaryjnego aż do najbardziej zaawansowanych modeli z enkoderem stale kontrolującym elektronicznie ruch bramy.
Siłowniki do bram garażowych
Siłowniki do bram skrzydłowych przemysłowych są wyposażone w silniki niskonapięciowe i mogą być użytkowane intensywnie. Posiadają opcjonalną funkcje zasilania awaryjnego bateriami. Centrala sterująca umożliwia ustawienie prędkości ruchu i regulację zwolnienia podczas otwierania i delikatnego domykania. Sterowane przez centralę sprzęgło amperometryczne z elektronicznym odczytem przeszkody przerwie ruch bramy przy napotkaniu na opór. Automaty mogą współpracować z różnymi systemami kontroli dostępu.
Copyright by METAL-ŚWIAT © 2006
Created by TIMPADD