Strona główna Strona główna Mapa serwisu Mapa serwisu
Logo Metal - Świat - automatyka, bramy, szlabany Szlabany i automatyka bram z Metal-Świat, działamy w miastach Włocławek, Toruń, Bydgoszcz
Automatyka
Bramy
Kraty, bramy, ogrodzenia
Kraty, bramy, ogrodzenia
Bramy przesuwne samonośne Bramy przesuwne szynowe
Bramy dwuskrzydłowe Balustrady Kraty stalowe
Bramy przesuwne samonośne
Bramy przesuwne samonośne poruszają się po dwóch zespołach łożyskowanych rolek (wózkach jezdnych), zamkniętych w dolnym profilu bramy, co skutecznie chroni elementy nośne przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych oraz zapewnia cichą i lekką pracę. Przy planowaniu tego typu bramy należy uwzględnić jej całkowitą długość, łącznie z przeciwwagą, która stanowi ok. 50% światła wjazdu. Realizujemy zarówno projekty indywidualne jak i zamówienia na proste bramy przemysłowe.
Bramy przesuwne szynowe
Bramy przesuwne szynowe za pomocą dolnych rolek jezdnych poruszają się po szynie montowanej w świetle wjazdu. Konieczne jest wykonanie wąskiej ławy fundamentowej o długości przekraczającej dwukrotnie światło wjazdu i sięgającej poniżej głębokości zamarzania gruntu. Szyna na takim fundamencie nie będzie osiadać pod ciężarem bramy.
Bramy dwuskrzydłowe
Bramy dwuskrzydłowe montowane są na zawiasach do słupów ogrodzeniowych, ich skrzydła otwierane są w kierunku posesji a brama jest wyposażona w odbój środkowy i dwa odboje boczne. Bramy wykonywane są w wielu wielkościach i wzorach, zgodnie z wymaganiami klientów.
Balustrady
Balustrady zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne oferowane są w wielu wzorach i wykonywane na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i upodobaniami klientów.
Kraty stalowe
Kraty stalowe nie tylko chronią przed intruzami ale również pełnią funkcję estetyczną dlatego aby dobrze komponowały się z architekturą mogą być proste, geometryczne lub bogato zdobione.
Balustrady
Copyright by METAL-ŚWIAT © 2006
Created by TIMPADD